LAJM I FUNDIT/ Plagoset një person në Shkodër, detajet e para

Plagosje ne Shkoder. Nje person ka mbërritur i plagosur ne spitalin e Shkodrës. Ndodhet ne sallën e operacionit. Ngjarja ka ndodhur ne nje lokal ne Shkodër.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts