Lajm i fundit/ Sherr me armë midis fqinjëve në Durrës, njëri në gjendje të rëndë në spital. Detajet e para

lajm i fundit sherr me arme midis fqinjeve ne durres njeri ne gjendje te rende ne spital detajet e para

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mbrëmjen e sotme në Durrës. Shtetasit, Mikel Spirollari është qëlluar me dy plumba nga fqinji i tij dhe ndodhet në spital në gjendje të rëndë. Paraprakisht bëhet me dije se autori i dyshuar i ngjarjes është shtetasit Gentian Kuqi.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti banal.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts