LAJM I FUNDIT/ Sherr me thika mes adoleshentësh në Gramsh, ndërron jetë njëri prej tyre (EMRI)

Sherr me thika mes adoleshenteve në Gramsh, ku një prej tyre ka humbur jetën. Viktima mësohet se është Fatjon Bici.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts