LAJM I FUNDIT/ Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Durrës, raportohet për dëme materiale

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në lagjen ‘Donika Kastrioti, në Berat.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Eneida Petova. Mësohet se nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Nga pamjet e siguruara nga BalkanWeb, shihet që ekipet zjarrfikëse kane shkuar në vendngjarje, si dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Lajmi në përditësim….

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts