LAJM I FUNDIT/ Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Shkodër, dyshohet për të lënduar

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Shkodër. Dyshohet se ka të lënduar nga shpërthimi. Policia, ambulanca dhe zjarrfikësja në vendngjarje.

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts