LAJM I FUNDIT/ Shpërthim me tritol në Durrës, detajet e para

lajm i fundit shperthim me tritol ne durres detajet e para
lajm i fundit shperthim me tritol ne durres detajet e para

Shpërthim me tritol në Durrës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr3.

Lënda plasëse është vendosur në një banesë, por ende nuk dihet se kujt i përket.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts