LAJM I FUNDIT/ SPAK kërkoi “arrest në shtëpi”, GJKKO shtyn sërish masën për Sali Berishën

lajm i fundit spak kerkoi arrest ne shtepi gjkko shtyn serish masen per sali berishen
lajm i fundit spak kerkoi arrest ne shtepi gjkko shtyn serish masen per sali berishen

Në gjykatën e posaçme është shtyrë sërish seanca në ngarkim të Sali Berishës. Seanca e radhës është vendosur për ditën e shtunë në orën 12.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts