LAJM I FUNDIT/ SPAK u kontrolloi banesat, zbulohen personat e dyshuar si lidhje të Ilir Beqajt (Emrat)

lajm i fundit spak u kontrolloi banesat zbulohen personat e dyshuar si lidhje te ilir beqajt emrat
lajm i fundit spak u kontrolloi banesat zbulohen personat e dyshuar si lidhje te ilir beqajt emrat

SPAK ka zhvilluar së fundmi kontrolle në banesat e disa personave, përveç ish-ministrit Ilir Beqaj, lidhur me hetimet që po zhvillohen nga Prokuroria e Posaçme.

Gazetarja Klodiana Lala ka raportuar për BalkanWeb se këta persona janë Ermal Kurtulaj, Sabian Kurtulaj, Gazmend Prenga dhe Arben Dani.

Këta të fundit dyshohen të gjithë si lidhje të ish-ministrit të Shëndetësisë.

Ermal Kurtulaj ka qenë edhe koordinator i projektit EUSAIR që menaxhohej nga Agjencia SASPAK.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts