LAJM I FUNDIT/ Specialistja e ISHP-së, Silva Bino shkon në SPAK

Silva Bino, shefja e Departamentit të Epidemiologjisë pranë ISHP-së, ka shkuar sot në SPAK.

Bino do të merret sot në pyetje nga prokurorët e Antikorrupsionit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts