LAJM I FUNDIT/ Sulmohet nga qentë një fëmijë në Delvinë, transportohet me plagë të rënda në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Delvinë, ku mësohet se një fëmijë është sulmuar nga 6 qen.

Gazetarja Shpresa Dine bën me dije se në urgjencën e Sarandës një fëmijë 12-vjeçar, me plagë të shumta në pjesë të ndryshme të trupit dhe me hemorragji.

Fëmija me iniciale Sh. H, është sulmuar nga 6 qen në fshatin Rusan të Delvinës, ndërsa ndodhej në një stan. Fëmija mësohet se po i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale në spitalin “Petro Nako” të Sarandës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts