LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë në një lokal në Kavajë, vritet me një plumb në kokë një person, dyshohet se…

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar ditën e sotme në Kavajë. BalkanWeb mëson se  një person është vrarë me plumb në kokë në një lokal. Dyshohet se ngjarja mund të ketë lidhje me vrasjen e Armand Gosës.

  • foto galeri

/VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts