LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Gramsh, përplasje brenda fisit

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në Gramsh. Gazetari Igli Çelmeta tha për BalkanWeb se ngjarja ka të bëje me një mosmarrëveshje brenda fisit Hoxha. Sipas informacioneve paraprake nuk ka të plagosur.

/vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts