LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

lajm i fundit te shtena me arme zjarri ne vlore
lajm i fundit te shtena me arme zjarri ne vlore

Të shtëna më armë janë raportuar mbrëmjen e sotme në afërsi të Bibliotekës, në Vlorë.

Nuk dihet nëse ka të plagosur. Ende nuk dihet detaje të tjera, ndërsa mësohet se policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

/vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts