LAJM I FUNDIT/ Tensione te Komisioni i Sigurisë, deputetët e PD bllokojnë hyrjen me karrige

lajm i fundit tensione te komisioni i sigurise deputetet e pd bllokojne hyrjen me karrige
lajm i fundit tensione te komisioni i sigurise deputetet e pd bllokojne hyrjen me karrige

Tensione te Komisioni i Sigurisë në Kryesinë e Kuvendit.

Gazetari Osman Stafa bën me dije për BalkanWeb se deputetët e opozitës kanë bllokuar derën e sallës ku po mbahet mbledhja.

Ata kanë vendosur karrige tek dera dhe janë ulur aty, duke mos lejuar që të futen anëtarët.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts