LAJM I FUNDIT/ Tërhiqet Greqia, pranon ndihmën e Shqipërisë për shuarjen e zjarreve

lajm i fundit terhiqet greqia pranon ndihmen e shqiperise per shuarjen e zjarreve
lajm i fundit terhiqet greqia pranon ndihmen e shqiperise per shuarjen e zjarreve

Disa orë pasi refuzoi ndihmën e Shqipërisë për ta ndihmuar në situatën me zjarret, Greqia është tërhequr dhe ka pranuar ndihmën e vendit tonë.

/vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts