LAJM I FUNDIT/ U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, SPAK nis procedimin për kryebashkiakun socialist, Safet Gjici

lajm i fundit u filmua duke kryer marredhenie seksuale ne zyre spak nis procedimin per kryebashkiakun socialist safet gjici
lajm i fundit u filmua duke kryer marredhenie seksuale ne zyre spak nis procedimin per kryebashkiakun socialist safet gjici

SPAK ka nisur procedimin penal për kryebashkiakun socialist të Kukësit, Safet Gjici. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Veprimi i SPAK erdhi pas publikimit të një skandali seksual, ku shihet Gjici në skena seksuale në ambientet e zyrës së tij në bashkinë e Kukësit.

vijon….

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts