LAJM I FUNDIT/ U përplas me Jet Ski në plazhin e Llamanit, ndërron jetë te Trauma 16-vjeçari

U përplas me Jet Ski në plazhin e Llamanit, ndërron jetë te Trauma 16-vjeçari. Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se i mituri me inicialet K.XH., u soll me helikopter në Tiranë, por nuk mundi t’i mbijetojë plagëve, duke ndërruar jetë rreth mesnatës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts