Lajm i keq për Alegrin, lojtari i Juventusit rezulton pozitiv me COVID-19
Adrie Rabio ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Këtë lajm e ka bërë vetë publike kombëtarja e Francës nëpërmjet një komunikate zyrtare në sajtin e saj teksa njofton se mesfushori i Juventusit është infektuar me Koronavirus dhe do të humbasë ndeshjen finale të Ligës A të Ligës së Kombeve ndaj Spanjës nesër në orën 20:45 në stadiumin “Giuseppe Meazza” të Milanos.

RABIO

Lajm i keq ky për Masimiliano Alegrin i cili me shumë mundësi do të humbasë mesfushorin për ndeshjet e rëndësishme ndaj Romës në kampionat dhe në Champions kundër Zenitit.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *