Lajm i keq për Ançelotin, lideri i Realit të Madridit infektohet me COVID-19
Lajm i keq për Karlo Ançelotin dhe Real Madridin. Sulmuesi francez i madrilenëve, Karim Benzema ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

karim-benzema-real-madrid-chelsea-champions-league_7xfebs4ep2ev1c9ks2ugpsmna

Pas një Europiani të zhvilluar në mënyrë perfekte, Benzema infektohet me Koronavirus dhe do të jetë i detyruar të vetëizolohet për 14 ditë në banesën e tij. Këtë lajm e ka bërë vetë publike klubi merengues me anë të një komunikate në sajtin e sajn zyrtar.

KOMUNIKATA E REALIT TË MADRIDIT –

“Real Madrid komunikon se futbollisti ynë, Karim Benzema ka rezultuar pozitiv me COVID-19.”

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *