Lajm i keq për Piolin, titullari i Milanit infektohet me COVID-19
Lajm i keq për Stefano Piolin përpara testit miqësor ndaj Nicës mbrëmjen e sotme. Mesfushori kuqezi, Ismael Benaser është infektuar me COVID-19, duke bërë kështu që të mungojë ndaj skuadrës franceze dhe të vetëizolohet.

BENASER

Këtë lajm e ka bërë publike vetë klubi i Milanit me anë të një komunikate në sajtin e saj zyrtar duke deklaruar se algjeriani nuk ka pasur asnjë kontakt me shokët e skuadrës dhe pjestarët e stafit.

Gjithashtu klubi milanez deklaron se 23-vjeçari ndihet mirë dhe do të stërvitet në shtëpi.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *