Lajm i madh për tifozët e Partizanit, ja ku do të transmetohet ndeshja ndaj Bazelit
Ndeshja e kthimit mes Partizanit dhe Bazelit do të luhet sot në “Elbasan Arena” në orën 20:00.

Partizani festa e golit

Kjo sfidë do të transmetohet nga “RTSH” që ka siguruar të drejtën televizive.

Gjithashtu, takimi do të transmetohet edhe në Zvicër, në radio dhe në televizion.

Kanali “SRF” do të transmetojë sfidën mes Partizanit dhe Bazelit në Zvicër. Pas fitores së pastër 0-3 në sfidën e parë, Bazeli e ka thuajse të sigurt kualifikimin.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.