Lajme të këqija për Lëvin, titullari i Gjermanisë nuk do të jetë i gatshëm për sfidën ndaj Hungarisë


Lajme të këqija për Joakim Lëv.

MYLER

Sipas asaj që raporton prestigjiozja gjermane “SportBild”, Thomas Myler nuk do të jetë i gatshëm për sfidën e fundit të grupeve ndaj Hungarisë.

31-vjeçari ka patur probleme fizike dhe rrezikon gjithashtu dhe ndeshjen e fazës së 1/8-ave.

Ende nuk është e qartë motivi i kësaj lodhje fizike, por Lëv rrezikon të mos ketë të gatshëm një nga lojtarët kryesor të pancerave.

Gjermania renditet e dyta në Grupin F, nga ku e para klasifikohet Franca dhe më pas Portugalia dhe Hungaria.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *