LAJMI I FUNDIT/ “Bomba” e merkatos, Latifi firmos me Vllazninë. Kuqeblutë fituan garën për kosovarin me…








Ashtu siç paralajmëroi “Panorama Sport”, ditën e djeshme, Lirdon Latifi është zyrtarisht futbolli i Vllaznisë. Ka qenë klubi shkodran që nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, ka prezantuar goditjen e bujshme në merkato.

Latifi Vllaznia

Latifi ka firmosur një kontratë 2-vjeçare, teksa vlen të theksohet fakti se Vllaznia fitoi garën me Tiranën, për shërbimet e ish-yllit të Skënderbeut.

NJOFTIMI I KLUBIT: 

ZYRTARE: LIRIDON LATIFI FIRMOS PËR VLLAZNINË

KF Vllaznia bën të ditur se pasditen e sotme ka arritur marrëveshjen me futbollistin Liridon Latifi. Me këtë futbollist është firmosur një kontratë dyvjeçare dhe shpresojmë që ai të tregojë vlerat e tij më të mira ashtu siç ka bërë edhe në skuadrat e tjera me të cilat ka luajtur më përpara.

Mirë se erdhe te Vllaznia Liridon!

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com