Lajmi i fundit/ Jeta e shumë afganëve në rrezik, ambasada e SHBA në Kabul: Nuk mund të sigurojmë kalim të sigurt në aeroport!

Vijon të jetë kaotike situata në Afganistan, pas marrjes së pushtetit nga talebanët.

Në një njoftim të fundit nga Kabuli, ambasada e SHBA ka deklaruar se nuk mund të sigurohet kalimi i sigurt i shtetasve afganë në aeroport.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.