LAJMI I FUNDIT/ Ra në kontakt me energjinë teksa punonte në lavazh, ndërron jetë 17-vjeçari në Dimal

Një 17-vjeçar ka gjetur vdekjen ne një lavazh. Minoreni ishte punëtor dhe e ka zënë korrenti.

Ngjarja ndodhi në Dimal. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Eneida Petova.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts