Lara Trump mohon pretendimet se vjehrri i saj Donald Trump do të rikthehet si President

22:15 04/06/2021

Lara Trump  ka mohuar zĂ«rat se vjehrri i saj pret qĂ« tĂ« rikthehet si President nĂ« Gusht. Deklarata vjen pasi Michael Flynn, kĂ«shilltari i parĂ« i SigurisĂ« KombĂ«tare sĂ« ish- Presidentit Donald Trump, befasoi me qĂ«ndrimin e tij nĂ« favor ‘tĂ« njĂ« grushti shteti nĂ« SHBA tĂ« ngjashĂ«m me atĂ« tĂ« Mianmarit pĂ«r tĂ« rrĂ«zuar Presdientin Biden.

“Nuk kam dĂ«gjuar ndonjĂ« plan qĂ« Donald Trump tĂ« rikthehet nĂ« ShtĂ«pinĂ« e BardhĂ« nĂ« Gusht”, tha Lara Trump.

Lara, e cila është e martuar me djalin e dytë të madh të Trump, Eric, duket se është personi i duhur për të pohuar apo për të mohuar vlefshmërinë e këtij lajmi.

GjatĂ« intervistĂ«s pĂ«r njĂ« televizion amerikan, ajo hodhi dhe njĂ« akuzĂ« ndaj mediave si “CNN” dhe “The Washington Post” tĂ« cilat mĂ« parĂ« kanĂ« qenĂ« kritike ndaj presidencĂ«s sĂ« Donald Trump.

Lara , e cila mĂ« parĂ« ka punuar nĂ« fushatĂ«n e Trumpit , po mendon gjithashtu njĂ« kandidim pĂ«r Senatin Amerikan nĂ« KarolinĂ«n e Veriut. Trump u largua nga ShtĂ«pia e BardhĂ« nĂ« fillim tĂ« Janarit pas humbjes sĂ« zgjedhjeve presidenciale nĂ« NĂ«ntor tĂ« vitit tĂ« kaluar. MegjithatĂ« ai pati kontestime pĂ«r rezultatin e zgjedhjeve duke i cilĂ«suar ato si  tĂ« manipuluara.

Klan News

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.