“Larje hesapesh”/ I riu në Stamboll nuk duron më, merr armën e gjahut dhe qëllon dy vëllezërit (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Stamboll të Turqisë. Një person, ka qëlluar me armë gjahu dy vëllezër, me të cilët ka pasur një konflikt të mëparshëm.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Kagıthane Merkez rreth orës 12:00. Sipas informacioneve të marra, shtetasi i huaj, Ala Alrahmo A. (37) dhe vëllai i tij, Maree Alrahmo A. (35), janë qëlluar nga shtetasi i huaj Abdulkadir H. (26).

Në pamjet e publikuara shihet autori teksa zbret nga automjeti dhe nis të sulmojë dy vëllezërit, por

Mësohet se vëllezërit e plagosur, të cilët janë trajtuar në spital, janë jashtë rrezikut për jetën. Nga ana tjetër, ekipet e policisë, kanë nisur punën për kapjen e sulmuesit Abdulkadir H.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.