Legalizimi i kanabisit/ Ironia e Korreshit, deputeti i PD shkon në Komision me “trefletësh”: Qivirria nuk harroi të sillte edhe nga një teke për provë

legalizimi i kanabisit ironia e korreshit deputeti i pd shkon ne komision me trefletesh qivirria nuk harroi te sillte edhe nga nje teke per prove

Deputeti i PD-së Saimir Korreshi ka ironizuar debatin që po bëhet në Kuvend për legalizimin e kanabisit. Korreshi ka modifikuar një fletë si cigare kanabisi me të cilën ka pozuar në komisionin e ligjeve.

Korreshi shkruan se qeveria ua ka sjellë nga një teke për provë.

“Drejperdrejt nga Komisioni i Ligjeve, ku po diskutohet projektligji per Kanabisin.
Qivirria nuk harroj te sillte edhe nga nje teke per prove ne menyre qe kur te votohet komisioni ti kete trute dhalle po nga ajo e thartuara.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts