Lehtësoi akuzën si “plagosje e lehtë”, prokuroria e Tiranës urdhëron riekspertim për kushërinjtë Maja që u dhunuan barbarisht nga Rrajat

Prokuroria e Tiranës urdhëron riekspertimin mjeko-ligjor për kushërinjtë Bilbil e Jashar Maja të cilët u dhunuan barbarisht nga anëtarë të familjes Rraja pasi denoncuan shpërthimet e kryera nga kompania e tyre në Borizanë.

Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se është urdhëruar kryerja e riekspertimit me 3 mjekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts