“Leksion demokracie”- Lulzim Basha mesazh për zgjedhjet në Kosovë: Suksese kryetarëve të zgjedhur në misionin e tyre
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka uruar Kosovën për zgjedhjet e mbajtura sot duke theksuar se përmes tyre përcolli një leksion demokracie. 

bashabasha7

Në mesazhin e tij kryedemokrati ju uron suksese kryetarëve të zgjedhur në misionin e tyre në shërbim të qytetarëve të Kosovës.

“Urime Kosovë  për leksionin e demokracisë që percolle edhe në këto zgjedhje! Suksese kryetarëve të zgjedhur në misionin e tyre në shërbim të qytetarëve të Kosovës dhe përmirësimin e kushteve të jetës së tyre. Respekt për të gjithë kandidatët që treguan qytetari në këtë garë”, shkruan Basha në “Twitter”.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *