Lëkundje tërmeti në Greqi, ja sa ishte magnituta

GREQI

Lëkundje tërmeti janë regjistruar këtë pasdite në Kretë të Greqisë.

Sipas Institutit Gjeodinamik të Athinës, tërmeti ishte me magnitutë 3.7 Rihter dhe epiqendra ishte në zonën e komunës së Mino Pediada.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.