Lënë spitalin në gjendje të mirë turistët polakë, Manastirliu: Mirënjohje ekipeve mjekësore

lene spitalin ne gjendje te mire turistet polake manastirliu mirenjohje ekipeve mjekesore

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka ndarë lajmin e mirë për turistët polakë të cilët kanë lënë spitalin në gjendje të mirë shëndetësore.

Ministrja Manastirliu ka shprehur mirënjohjen ekipeve mjekësore të spitalit të Vlorës dhe spitalit Memorial Fier, për përgjigjen në kohë.

“Mirënjohje ekipeve mjekësore të Urgjencës së Spitalit Vlorë dhe Spitalit Memorial Fier për ofrimin e ndihmës mjekësore në kohë rekord, për turistët polakë, të cilët sot kanë dalë nga të dy spitalet në gjendje të mirë shëndetësore”, shkruan Manastirliu.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts