Lëvizje me “pikatore”, ja lista e plotë e lojtarëve të Tiranës pas merkatos së janarit
Merkato e janarit përfundoi mbrëmjen e djeshme dhe skuadrat kanë mundur që të përforcojnë kontigjentin me kualitet dhe cilësi.

TIRANA

Tirana ka kryer dy goditje, Dejvid De Silvan dhe Arbër Bytyqin.

Ndërsa në dalje janë dy lojtarë, Riçard Danso dhe Isak Giamfi.

JA LISTA E PLOTË E LOJTARËVE TË FEDERUAR TË TIRANËS –

li

LISTA E LOJTARËVE TË AFRUAR –

tir

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.