Lëvizje të shtuara të trupave dhe automjeteve të KFOR-it brenda Kosovës, ja arsyeja

KFOR ka bërë të ditur se në ditët në vijim do të ketë lëvizje të shtuar të trupave dhe automjeteve të KFOR-it brenda Kosovës për shkak të stërvitjeve që do të mbahen. Në njoftimin për media thuhet se ushtrimet do të mbahen në atë mënyrë që të ndikimi tek qytetarët të jetë minimal, si vonesa […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts