Lëvizte me çifte nëpër fshat duke krijuar panik te banorët, e pëson 17-vjeçari në Mat

levizte me cifte neper fshat duke krijuar panik te banoret e peson 17 vjecari ne mat
levizte me cifte neper fshat duke krijuar panik te banoret e peson 17 vjecari ne mat

Një 17-vjeçar do të procedohet penalisht nga policia, pasi lëvizte në rrugët e fshatit me një armë gjahu, duke shkaktuar panik tek banorët. Ngjarja në fjalë është regjistruar në Stojan në Mat.

Është bërë e mundur rrethimi i zonës, ku lëvizte 17-vjeçari, dhe në kohën e ndërhyrjes së policisë, i riu me inicialet O.C., tentoi që të fshihte në tavanin e banesës së shokut të tij.

Në përfundim të veprimeve të para hetimore, nisi procedimin penal në gjendje të lirë, për shkak të moshës, për veprën penale “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve të gjuetisë dhe sportive”.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts