Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

Surpriza e aleatë në listë, emrat e kandidatëve të PD

Majko, Xhafaj e Kodheli në “zonën e ftohtë”, zbardhet debati në kryesinë e PS-së. Lista e plotë e kandidatëve

Të vegjlit që sfidojnë, kandidatët e Topallit, Patozit, “Nismës”, Murrizit dhe Stojkut

Skema ndryshe e LSI, zbardhen emrat e kandidatëve në të 12 qarqet

Luan Daci i vetingut dënohet me burg edhe nga Apeli: Është një puç

Tragjedi në Berat, babë e bir digjen në shtëpi

Bahri Beci: Si u shndërrua konferenca e drejtshkrimit në kongres partie

OPINIONE

Listat e mosndryshimit / GENC BURIMI

Përballja me sfidat e vështira të vitit 2021/ PROF. DR. ARBEN MALAJ

Marrëdhëniet shqiptaroaustriake në dhjetëvjeçarin e fundit të shekullit XX/ PASKAL MILO

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

pa sport

Tirana projektin De Silvën, Partizani sytë nga Zhunior

Java e blofeve të mëdha, Vllaznia dhe Laçi e bëjnë dramë

Kumbulla më i shtrenjti, vjen ora e Strakoshës

Skënderbeu, 12 shënues për vendin… e fundit

Gjimshiti izolon Lukakun, Interi i falet Shkriniarit

Pirlo, presion Portos: Do jetë nata e Ronaldos

Pioli rikuperon pjesët, Ibra gati kundër Junajtidit

Laporta kërkon dhuratën e parë: E përmbysim PSG-në

Reali tregon faktet: Arbitri, tifoz i Barçës

Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.