Lexoni faqet e para të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”

2

KOEFICIENTET E RINJ/ Sa rriten pensionet për pagat e para ’94

ISSH publikon tabelën me ndryshimet e pagave për 83 profesione. Si bëhet rivlerësimi i pagave me koeficientet e ndryshuar

KREU I SHTETIT I DREJTOHET ME SHKRESE PROKURORISE/ “A kanë dosje penale apo hetime?”, Meta i kërkon Prokurorisë verifikim për ministrat e “Rama 3”

Basha dhe Berisha, të ndarë në përvjetorin e vrasjes së Hajdarit

Mbi 3300 infermierë në listë pritjeje

Shkëputet ashensori me 4 persona, plagosen dy gra

LIBRI I “UET PRESS”, BASHKIM SHEHU TREGON SI U SHNDERRUA PARTIA KOMUNISTE NE ORGANIZATE KRIMINALE

Djali i Mehmet Shehut zbulon dëshminë e Enver Hoxhës: Isha pasqyrë e vijës terroriste të Miladin Popoviçit

OPINIONE

Largimi i Berishës është një shans, jo një gjëmë historike për PD-në/  BLENDI KAJSIU

Azem Hajdari ishte guximtar dhe ëndërrimtar, veti që sot mungojnë/ RUDINA HAJDARI

Interesat e Shqipërisë dhe Parlamenti i ri/ ROMEO GURAKUQI

PANORAMA SPORT

1

Tirana tremb me Ngonë, irana tremb me Ngonë, irana tremb me Ngonë, Dinamo magjeps në start

Vllaznia shpërthen në Laç, Latifi: E ka radhën Teuta…

Milani sakaton Lacion, Ibra gol “me çorape”

Frenon Interi, Reali e kërcënon me Benzemanë

Krizë e përçarje, Kielini: S’fitohet me De Shiljon

CR7 dopietë, por Lukaku e sfidon: Snajperi jam unë

Bajrami gol, Broja dhe Muçi ndalen te shtyllat

Erzeni thyen Apoloninë, Bylisi feston në Lezhë

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.