Lezha dhe zonat turistike në Shëngjin pa energji elektrike, rasti i përsëritur gjatë javës

Edhe pse në sezon turistik, qytetarët në Lezhë dhe në Shëngjin janë përballur me mungesë të energjisë elektrike.

Kjo situatë është përsëritur disa herë brenda kësaj jave dhe pavarësisht ankesave nuk ka pasur asnjë zgjidhje. Zona të shumta në Lezhë vijojnë të mbeten pa energji elektrike.

Nuk dihet se çfarë ka sjellë këtë gjendje, ndërsa i është bërë thirrje autoriteteve që të reagojnë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts