Liderët e G7 i kanë kënduar këngën e ditëlindjes kancelarit gjerman, Olaf Scholz

lideret e g7 i kane kenduar kengen e ditelindjes kancelarit gjerman olaf scholz
lideret e g7 i kane kenduar kengen e ditelindjes kancelarit gjerman olaf scholz

“Është traditë në familjen Biden, duhet ta këndosh këngën e ditëlindjes”, u ka thënë presidenti amerikan, Joe Biden, liderëve të tjerë.

Disa prej liderëve thanë se i kishin kënduar në mesnatë në helikopter derisa po ktheheshin nga darka.

“Ishte ditëlindje në helikopter”, ka thënë presidentja e Komisionit Evropian, Ursula Von der Leyen.

Scholz ka mbushur 66 vjeç të premten.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts