Liga e Konferencës/ Publikohen formacionet, dy shqiptarët e nisin nga stoli

Janë publikuar formacionet e sfidave të orës 21:00 në Ligën e konferencës, ndeshje këto që o të përcaktojnë skuadrat gjysmë finale.

LIGA E KONFERENCES

Roma e Murinjos do të tentoj hakmarrjen e madhe ndaj kundërshtarit të saj Bodo/Glimt, pas një jave të mbushur me polemika për ndeshjen e parë. Marash Kumbulla e nis nga stoli sfidën.

Gjithashtu dhe Enea Mihaj nuk do ta nisi si titullar sfidën e PAOK0ut të tij përball Marsejës, e cila ka në dorë avantazhin e ndeshjes së parë. Slavia pret Fejnordin në shtëpi pas barazimit 3-3.

Pritet të mësohet se cilat do të jenë 4 gjysmëfinalistet drejt rrugës së finales së madhe në Tiranë.

FORMACIONET ZYRTARE:

Roma-Bodo/Glimt
romaPAOK-Marsej
paokSlavia-Fejnord

salviaPANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.