Lindita Nikolla takon Raportuesen për Shqipërinë në PE: Gati për Tryezën e Parë Ndërqeveritare! Opozita në Kuvend, momentum i ri dhe…
Kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla takoi sot Raportuesen për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, Isabel Santos.

lindita1

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale Nikolla thekson se Shqipëria është gati për mbajtjen e Tryezës së Parë Ndërqeveritare!

Takim i ngrohtë dhe konstruktiv me Raportuesen për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, znj. Isabel Santos: Shqipëria është gati për mbajtjen e Tryezës së Parë Ndërqeveritare! Opozita në Kuvend, momentum i ri dhe klimë pozitive për avancimin e reformave“, shkruan Nikolla.

nikolla 2 nikolla 3

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.