Lista e Kombëtares/ Reja grumbullon 3 futbollistë nga Superiorja! Rikthehen edhe Balaj, Çekiçi e Trashi


Kombëtarja shqiptare ka shpallur listën e të grumbulluarve për dy sfidat miqësore ndaj Uellsit dhe Çekisë.

kOMBETARJA5

Dy miqësoret do të zhvillohen në datat 5 dhe 8 qershor.

Risitë për Kombëtaren në këto dy miqësore janë dy portierët e skuadrave të Kategorisë Superiore, Alen Sherri i Laçit dhe Romeo Harizaj i Apolonisë, gjithashtu risi është edhe sulmuesi pogradecar i skuadrës turke Ankaragucu, Endri Çekiçi.

LISTA E TË GRUMBULLUARVE NË KOMBËTARE –

PORTIERË: Etrit Berisha, Gentian Selmani, Alen Sherri, Romeo Harizaj.

Mbrojtës: Elseid Hysaj, Ardian Ismajli, Berat Gjimshiti, Marash Kumbulla, Frederik Veseli, Arlind Ajeti, Albi Doka, Lorenc Trashi.

Mesfushorë: Amir Abrashi, Qazim Laçi, Ermir Lenjani, Ylber Ramadani, Odise Roshi, Keidi Bare, Sherif Kallaku.

Sulmues: Armando Broja, Endri Çekiçi, Sokol Cikalleshi, Rei Manaj, Taulant Seferi, Bekim Balaj.

189634208_4289089554468509_7497062354091812032_n

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com