LIVE| Belgjikë-Itali/ Çfarë starti për axurrët, Barela realizon supergol (VIDEO)
Italia dhe Belgjika do të përballen mesditën e sotme për finalen e vogël të Ligës së Kombeve. Të dyja skuadrat vijnë pas eliminimit të befasishëm në gjysmëfinale nga Spanja dhe Franca duke luftuar tani më për finalen e vogël. 

bandicam 2021-10-10 16-06-15-209

Do të jetë një ndeshje prestigji ku trajnerët do të provojnë formacione ekspertimentale për të parë formën e lojtarëve në vazhdimësi. Mançini do të hedhë nga minuta e parë Raspadorin duke i dhënë shanse talentit të Sasuolos të shfaqë aftësitë e tij dhe të fitojë një vend me kombëtaren axurre në Botëror.

LIVE| ITALI-BELGJIKË 1-0 

Barela 47′

FORMACIONET ZYRTARE

itali belgjike

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.