LIVE/ “Boll na vodhët”- Qytetarët mblidhen para kryeministrisë, rikthehen protestat kundër rritjes së çmimeve


Ashtu sic ishte paralajmëruar qytetarët i janë rikthyer sërish protestave kundër rritjes së çmimeve.

Sot ata janë grumbulluar para kryeministrisë dhe kërkojnë që të ulen taksat.

Me parulla dhe thirrje “Boll na vodhët”, qytetarët akuzojnë qeverinë, pasi sipas tyre nuk ka marrë asnjë masë për të përballuar krizën e çmimeve.

70f9af7a-e505-4878-a14f-621fd46200db

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.