LIVE BRAZIL-ZVICËR/ Fillon supersfida, kush fiton sot shkon në turin tjetër

Në orën 17:00 do të luhet supersfida mes Brazilit dhe Zvicrës në Botërorin e Katarit. Kjo është ndeshja e dytë për ekipet në fazën e grupeve. 

bandicam 2022-11-28 16-54-17-973

Kombëtaret do të kërkojnë 3-pikëshin e dytë, pasi Brazili mundi Serbinë dhe Zvicra, Kamerunin.

Treshja e sulmit për  “seleçao” është Rafinja, Riçarlison dhe Xhunior. Ndërsa mesfushori shqiptar nga Kosova që luan për Zvicrën, Xherdan Shaqiri do ta nisë sfidën nga stoli.

PËR RENDITJEN DHE KALENDARIN KLIKONI KËTU.

LIVE BRAZIL-ZVICËR 0-0

NGJARJET KRYESORE

1’ Nis dueli mes dy skuadrave që kërkojnë tre pikët për të siguruar turin tjetër.

FORMACIONET ZYRTARE

6

d0010fa8-5608-4359-abda-a25b3e371439

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com