LIVE| Champions, Grupi A/ Dy gola për 2 minuta te Siti, PSG-ja barazon ndaj Lajpcigut (VIDEO)
Po luhen dy sfidat të vlefshme për Grupin A në Ligën e Kampionëve ku Siti do të presë në shtëpi Klub Bryzhin ndërsa PSG-ja do të përballet në transfertë me Lajpcigun.

lajpcig

‘’QytetarĂ«t’’ shkatĂ«rruan 1-5 Bryzhin nĂ« ndeshjen e parĂ« dhe do tĂ« kĂ«rkojnĂ« tĂ« fitojnĂ« bindshĂ«m edhe sot. Guardiola nuk i ka kursyer yjet pĂ«r kĂ«tĂ« takim duke hedhur nĂ« fushĂ« emra si Mahrez, Grilish, Foden e Bernardo Silva.

Në takimin tjetër, PSG-ja do të luajë në transfertë përballë Lajpcigut. Parisienëve do tu mungojë ylli Lionel Mesi si pasojë e dëmtimit, ndërsa treshen e sulmit do ta mbulojnë Nejmar, Mbape dhe Di Maria.

REZULTATE LIVE

MANÇESTER SITI-KLUB BRYZH 1-0

Foden 15’/ Stons 17â€Č (autogol)

LAJPCIG-PSG 1-1

Nkuku 8’/ Uajnaldum 21â€Č 

FORMACIONET ZYRTARE

MANÇESTER SITI-KLUB BRYZH

siti bryzh

LAJPCIG-PSG

lajcip psg

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.