LIVE| Depaj bën Mesin, holandezi i rikthen avantazhin Barçës (VIDEO)


Barcelona e ka nisur vrullshëm sfidën ndaj Getafes duke gjetur golin e avantazhit që në minutën e 2-të takimit.

epaj

Serxho Roberto ishte autori i goli duke finalizuar një aksion mjaft të bukur të Barcelonës nga e majta e sulmit. Mbrojtësi spanjoll nuk mund të gabonte nga një distancë aq e vogël duke mposhtur portierin e Getafes.

Ndërkohë Rei Manaj ndodhet në stol në këtë ndeshje, dhe në qoftë se ndeshja shkon mirë për Barcelonën mund të kemi
debutimin e sulmuesit të Kombëtares në La Liga.

LIVE| Barcelona-Getafe 2-1

 Serxho Roberto 2′, Depaj 30’/ Ramirez 19′ 

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.