LIVE GRUPI B / Natë e çmendur në Madrid, Grizman barazon ndeshjen pas 0-2 për Liverpulin (VIDEO)
Ndeshjet e sotme në Ligën e Kampioneve në Grupin B mund të jenë vendimtare në rrugëtimin e  skuadrave drejt turit tjetër.

grupi b

Supersfida është padyshim ajo mes Atletiko Madrid dhe Liverpulit, dy skuadra të cilat aktualisht luftojnë për vendin e parë në grup.

Ndërkohë, ndeshja tjetër mes Portos dhe Milanit është po aq interesante për faktin se italianët janë në kuotën e 0 pikëve dhe rrezikojnë seriozisht që të mbeten jashtë luftës për kualifikimin nëse nuk marrin sot tre pikët.

REZULTATET LIVE

ATLETIKO MADRID-LIVERPUL 2-2
20′, 34′ Grizman / 8′ Salah, 13′ Keita

PORTO-MILAN 0-0

dfdfdfdfdfdf

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.