LIVE GRUPI H/ Çelsi përmbyset nga Zeniti, buzëqesh Juventusi

Luhen ndeshjet e fundit në Grupin H, ku Juventusi dhe Çelsi janë të kualifikuar tashmë. Megjithatë akoma nuk është vendosur se kush do të përfundojë në krye të grupit.

zenit

Të dy ekipet janë në kuotën e 12 pikëve dhe do të luftojnë në distancë për kreun. Çelsi do të luajë në transfertë ndaj Zenitit, ndërsa Juventusi pret në shtëpi Malmon.

LIVE NDESHJET

JUVENTUS-MALMO 1-0
18’ Ken

ZENIT- ÇELSI 3-3
38’ Klaudinjo, 41’ Azmun, 90’+4′ Ozdoev / 2’ , 85′ Verner, 62′ Lukaku

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.