LIVE/ Inkursion fantastik i Brojës, sulmuesi shtang kundërshtarët (VIDEO)
Sauthempton synon të vazhdojë rezultatet pozitive në Premier Ligë, por përballë ka një kundërshtar të vështirë si Brentford.

broja

Armando Broja tashëm është kthyer tashmë në titullar të padiskutueshëm dhe do të udhëheqë sulmin në ndeshjen e sotme. Kjo ndeshje pritet të jetë emocionuese. Brentford deri më tani ka grumbulluar 23 pikë, ndërsa Sauthempon me 2 pikë më pak.

LIVE SAUTHEMPTON-BRAJTON 1-0

5’Bednarek

broja

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.